Yaşam

Kadir Doğulu: “İlişkimizin yarattığı enerjiyi anlatmaya çalışıyoruz sanki”

Ünlü çift Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu, ‘Hakan Gence ile Sıkı Sohbet’te

Gecenin Ucunda adlı dizide başrolü paylaşan evli çift, uzun bir aradan sonra Hakan Gence ile konuştu. Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu, ses getiren aşk hayatlarından yeni projelerine kadar pek çok bilinmeyeni paylaştı.

İlişkileriyle ilgili yaptıkları açıklamalarla ilgili konuşan Kadir Doğulu, “Belirli bir bölüm çekilip başlık yapılıyor, sanki ilişkimizin yarattığı güzel enerjiyi anlatmaya çalışıyoruz. Bu da sonrasında bizi sığ gösterebiliyor. Neslihan tüm dünyamı değiştirdi. Bana ayna tuttu. Hayatımda tanıdığım ender insanlardan biri, çok açık sözlü, cesur ve istediğini onu kırmadan söyleyen biri.” Eşi Neslihan Atagül ise “Kadir’le çok iyi anlaşıyoruz, anlaşamadığımızda çok eğleniyoruz. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Hiçbir zaman birbirimizi değiştirmeye çalışmadık, sadece birbirimize bir şeyler katmak istedik.” .Hala birbirimizi geliştirmeye çalışıyoruz.”

Kadir Doğulu, “Neslihan’ın bir yöntemi vardı. Onu ateşlemenin bir yolu olarak dizideki karakterlere duyulan özlemi kullandık. Birbirimizin planlarına saygı duyarak setten önce bir süre görüşmedik.” Çiftin Hakan Gence ile sohbeti, birbirleri ile ilgili farklı anılardan ve profesyonel hayatlarından bahsettikleri keyifli bir röportajla devam etti.

‘Hakan Gence ile Sıkı Sohbet’ yeni bölümüyle her Cuma 14.00’te Hürriyet YouTube kanalında.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu