Haber

İznik’te Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

İznik Belediyesi’nin Yeni İmar Alanları Yeşil Cami ve Eşrefzade Mahallesi, İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’nın talimatıyla altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda kilitli parke döşeme, bordür, kaldırım ve asfaltlama çalışmaları ile çalışmalara hız verdi.

İznik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün uyumu ile yürütülen çalışmalar iki şubeden kesintisiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha konforlu ulaşımını sağlamak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren gruplar, Gazi İbrahim Usta caddesi ve Günaydın caddesinde kaldırım ve stabilize yol çalışmalarının yanı sıra kilit parke ve bordür döşeme çalışmalarını da sürdürüyor.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, “Arnavut kaldırım çalışmalarımızı stabilize yol çalışmalarımızla birleştirerek modern yollara kavuşturacağız. İlçemize tam hizmet verebilmek adına gruplarımız birçok mahallede çalışmalarını sürdürüyor. Hizmet Belediyecilik anlayışıyla çıktığımız yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır. Şu anda ilçemizde Merkez ve Kırsal Mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan parke döşeme, kaldırım çalışması ve stabilize yol çalışması yapıyor. Gazi İbrahim Usta Caddesi ve Günaydın Caddesi’nde kilit parke taşlarını döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Bütün bu çalışmalar daha keyifli ve yaşanabilir bir İznik için” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu